Milorad Čavić
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najbolji forum o Miloradu Čaviću!
 
HomeLatest imagesÒðàæèÐåãèñòðó¼ ñåÏðèñòóïè

 

 News.....

Go down 
3 posters
ÀóòîðÏîðóêà
*~Adminka_woli_Cavketa~*
Admin
*~Adminka_woli_Cavketa~*


Female
Áðî¼ ïîðóêà : 269
Age : 25
Koliko volite Milorada? :
News..... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100News..... Right_bar_bleue

Nešto o meni. : Hmmmm pa zovem se JElena, ali me zovu JEca ili LEla..... Obozavam tenis, plivanje, klizanje, odbojku.... Treninram jazz ballet Very Happy:D:D:D:D Obozavam da izlazim, da catujem visim na netu i forumima..... Obozavam Milorada Cavica i Ivana Lendjera, i mog swatkisa Cabbu..... Najbolja drugarica mi je LAura i moja sestra Ivana a drug VElizar.... Very Happy:D:D:D:D Sa foruma najamige su mi Anja, KEty, Klara, Simix, Miona, Nina, Stefy, JAca, Ema, Tina , Issy i sve ostale.... Sorry ako sam nekoga zaboravila.....Wolim da se upoznajem i da se dopisujem pa ak ocete uzmite moj msn pa da se cujemo malo!!!!!!!! Onaj ko je iz NS nek se jawi obavezno pa da nekada prosetamo!!!!!!!!!!!!! Pa za sada je to sve od me!!!!!!! kissssssssko
Registration date : 20.08.2008

News..... Empty
ÏîðóêàÍàñëîâ: News.....   News..... EmptyWed Aug 20, 2008 7:55 pm

Ovde pisite novosti o Miloradu! Za sve nove vesti otvorite novu temu!
Íàçàä íà âðõ Go down
MARIJA END JANKO

MARIJA END JANKO


Female
Áðî¼ ïîðóêà : 201
Age : 32
Ëîêàöè¼à : SA JANKOM NA PUSTOM OSTRVU!!!
Job/hobbies : slusam muziku ceo dan....
Koliko volite Milorada? :
News..... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100News..... Right_bar_bleue

Icon : News..... Viv-diegor
Nešto o meni. : Volim vaterpol, Milorada .i Janka
Registration date : 23.08.2008

News..... Empty
ÏîðóêàÍàñëîâ: Re: News.....   News..... EmptyTue Aug 26, 2008 7:05 pm

DA
Íàçàä íà âðõ Go down
http://rbdsrbija.ephpbb.com
Mirjana MP

Mirjana MP


Female
Áðî¼ ïîðóêà : 3
Age : 31
Ëîêàöè¼à : Rogatica, Republika Srpska
Humor : :D
Koliko volite Milorada? :
News..... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100News..... Right_bar_bleue

Registration date : 26.08.2009

News..... Empty
ÏîðóêàÍàñëîâ: Re: News.....   News..... EmptyTue Oct 06, 2009 4:03 pm

FARMA: Čavke - najveseliji gost na žurci
Utorak, 6. oktobar 2009. 13:44

Ceca, Aca Lukas i Milorad Čavić posetili su seosko imanje u Lisovićima i obradovali domaćine svakakvim đakonijama - jagnjećim pečenjem, tortama, kartonom jaja...svime što se "inače" nosi u goste.

Nakon malo pića i mnogo muzike i pevanja, gosti su počeli da se razilaze. Ceca je napustila slavlje prva, ali ne pre nego što se sa Nikolom 357 dogovorila oko rada na pesmama za njen predstojeći album i ne pre nego što je sa Cakanom razmenila par reči i značajnih pogleda svaki put kada bi Maja Nikolić "progovorila" ili zapevala.

Za njom je malo kasnije krenuo i Aca Lukas koji je ostavio par "evrića" muzici i Đaniju šapnuo rezultate utakmica, a najmlađi među njima, Milorad Čavić je ostao...i veselio se.

Muzika, dobro društvo, pesme i konstantno Tomino nabacivanje Olji Crnogorac: "Sedi malo pored Čavketa, vidi ga kakav je", bilo je dovoljno da se "zlatni momak" opusti u društvu i provodi "kao nikada".

"Jel si ti nekad opalio u senu?", pitao je Panters Čavketa, na šta je on odgovorio da nije. "Pa, vreme ti je!", završio je Toma nakon čega je krenula prava žurka.



"Dobre, stare" pesme i odlično raspoloženje vladalo je nekoliko sati koliko je Milorad proveo na imanju. Ipak, nakon nekog vremena, uz malo alkohola i emocija, počeli su ozbiljni razgovori.

Maja Nikolić je u šali pitala Milorada da li bi je "izvukao" sa sela, na šta joj je najbolji srpski plivač odgovorio veoma jednostavno, i pomalo tužno.

"Ja želim da budem najbolji u svemu što radim. Žrtvovao sam sve, nemam prijatelje, nekad mi se čini da nemam nikoga, ali ja sam to želeo. Da nisam, ne bih morao da radim sve ovo i žrtvujem toliko", rekao je Čavke, na šta je Toma Maji objasnio šta je to značilo.

"Lepo kaže čovek Majo, znaš gde je taraba, izađi!".

Nakon još malo pesme, muzike, domaće rakije i piva i, naravno, Tominog namigivanja Olji da sedne pored Čavketa, Milorad je otvorio dušu i kada je "njegova Srbija" u pitanju. "Kada se vratim u Ameriku imam samo neki prazan osećaj. Ne vidim sebe tamo, ne kažem da ću ostati u Srbiji, možda ću živeti negde u Evropi, niko to ne zna, ali vi svi ovde imate dušu, prijatelje...to je, verujte meni, najvažnije i najlepše!".

Poslednji gost napustio je Farmu tek dva sata iza ponoći i obećao da će se vratiti. "Voleo bih ponovo da dođem kod vas. Baš bih voleo".

"Pio je i kad je odlazio bio je spreman bre da ode na trening, a ne ko Nigor koji nije znao gde se nalazi...", bio je komentar farmera za "njihovog novog druga i najboljeg čoveka na svetu".

(MONDO)

samo sto nisam mogla slicice da ubacujem Smile
Íàçàä íà âðõ Go down
http://www.srbijasport.forumandco.com
Sponsored content





News..... Empty
ÏîðóêàÍàñëîâ: Re: News.....   News..... Empty

Íàçàä íà âðõ Go down
 
News.....
Íàçàä íà âðõ 
Ñòðàíà 1 of 1

Permissions in this forum:Íå ìîæåòå îäãîâîðèòè íà òåìå ó îâîì ôîðóìó
Milorad Čavić :: *~Milorad Čavić~* :: *~News~*-
Ñêî÷è íà: