Milorad Čavić
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobrodošli na prvi i najbolji forum o Miloradu Čaviću!

HomeLatest images

News.....

Go down 
3 posters
*~Adminka_woli_Cavketa~*
Admin
*~Adminka_woli_Cavketa~*

Female
: 269
Koliko volite Milorada? :
News..... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100News..... Right_bar_bleue

Nešto o meni. : Hmmmm pa zovem se JElena, ali me zovu JEca ili LEla..... Obozavam tenis, plivanje, klizanje, odbojku.... Treninram jazz ballet Very Happy:D:D:D:D Obozavam da izlazim, da catujem visim na netu i forumima..... Obozavam Milorada Cavica i Ivana Lendjera, i mog swatkisa Cabbu..... Najbolja drugarica mi je LAura i moja sestra Ivana a drug VElizar.... Very Happy:D:D:D:D Sa foruma najamige su mi Anja, KEty, Klara, Simix, Miona, Nina, Stefy, JAca, Ema, Tina , Issy i sve ostale.... Sorry ako sam nekoga zaboravila.....Wolim da se upoznajem i da se dopisujem pa ak ocete uzmite moj msn pa da se cujemo malo!!!!!!!! Onaj ko je iz NS nek se jawi obavezno pa da nekada prosetamo!!!!!!!!!!!!! Pa za sada je to sve od me!!!!!!! kissssssssko
Registration date : 20.08.2008

News..... Empty
: News.....   News..... EmptyWed Aug 20, 2008 7:55 pm

Ovde pisite novosti o Miloradu! Za sve nove vesti otvorite novu temu!
   Go down
MARIJA END JANKO

MARIJA END JANKO

Female
: 201
: SA JANKOM NA PUSTOM OSTRVU!!!
Job/hobbies : slusam muziku ceo dan....

Icon : News..... Viv-diegor
Nešto o meni. : Volim vaterpol, Milorada .i Janka
Registration date : 23.08.2008

News..... Empty
: Re: News.....   News..... EmptyTue Aug 26, 2008 7:05 pm

DA
   Go down
http://rbdsrbija.ephpbb.com
Mirjana MP

Mirjana MP

Female
: 3
: Rogatica, Republika Srpska
Humor : :D

Registration date : 26.08.2009

News..... Empty
: Re: News.....   News..... EmptyTue Oct 06, 2009 4:03 pm

FARMA: Čavke - najveseliji gost na urci
Utorak, 6. oktobar 2009. 13:44

Ceca, Aca Lukas i Milorad Čavić posetili su seosko imanje u Lisovićima i obradovali domaćine svakakvim đakonijama - jagnjećim pečenjem, tortama, kartonom jaja...svime to se "inače" nosi u goste.

Nakon malo pića i mnogo muzike i pevanja, gosti su počeli da se razilaze. Ceca je napustila slavlje prva, ali ne pre nego to se sa Nikolom 357 dogovorila oko rada na pesmama za njen predstojeći album i ne pre nego to je sa Cakanom razmenila par reči i značajnih pogleda svaki put kada bi Maja Nikolić "progovorila" ili zapevala.

Za njom je malo kasnije krenuo i Aca Lukas koji je ostavio par "evrića" muzici i Đaniju apnuo rezultate utakmica, a najmlađi među njima, Milorad Čavić je ostao...i veselio se.

Muzika, dobro drutvo, pesme i konstantno Tomino nabacivanje Olji Crnogorac: "Sedi malo pored Čavketa, vidi ga kakav je", bilo je dovoljno da se "zlatni momak" opusti u drutvu i provodi "kao nikada".

"Jel si ti nekad opalio u senu?", pitao je Panters Čavketa, na ta je on odgovorio da nije. "Pa, vreme ti je!", zavrio je Toma nakon čega je krenula prava urka.

"Dobre, stare" pesme i odlično raspoloenje vladalo je nekoliko sati koliko je Milorad proveo na imanju. Ipak, nakon nekog vremena, uz malo alkohola i emocija, počeli su ozbiljni razgovori.

Maja Nikolić je u ali pitala Milorada da li bi je "izvukao" sa sela, na ta joj je najbolji srpski plivač odgovorio veoma jednostavno, i pomalo tuno.

"Ja elim da budem najbolji u svemu to radim. rtvovao sam sve, nemam prijatelje, nekad mi se čini da nemam nikoga, ali ja sam to eleo. Da nisam, ne bih morao da radim sve ovo i rtvujem toliko", rekao je Čavke, na ta je Toma Maji objasnio ta je to značilo.

"Lepo kae čovek Majo, zna gde je taraba, izađi!".

Nakon jo malo pesme, muzike, domaće rakije i piva i, naravno, Tominog namigivanja Olji da sedne pored Čavketa, Milorad je otvorio duu i kada je "njegova Srbija" u pitanju. "Kada se vratim u Ameriku imam samo neki prazan osećaj. Ne vidim sebe tamo, ne kaem da ću ostati u Srbiji, moda ću iveti negde u Evropi, niko to ne zna, ali vi svi ovde imate duu, prijatelje...to je, verujte meni, najvanije i najlepe!".

Poslednji gost napustio je Farmu tek dva sata iza ponoći i obećao da će se vratiti. "Voleo bih ponovo da dođem kod vas. Ba bih voleo".

"Pio je i kad je odlazio bio je spreman bre da ode na trening, a ne ko Nigor koji nije znao gde se nalazi...", bio je komentar farmera za "njihovog novog druga i najboljeg čoveka na svetu".

(MONDO)

samo sto nisam mogla slicice da ubacujem Smile
   Go down
http://www.srbijasport.forumandco.com
Sponsored content

News..... Empty
: Re: News.....   News..... Empty

Go down

News.....

1 of 1